איך להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם

איך להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם
מאת: שלמה מן
מאת: שלמה מן
קישורים נכנסים לאתר

כדי שהאתר שלכם ידורג גבוה בדפי התוצאות של מנועי החיפוש, אתם צריכים שיהיו לכם קישורים נכנסים לאתר שלכם – קישורים מאתרים אחרים שמפנים חזרה לאתר שלכם.

אבל איך אתם יכולים להשיג קישורים נכנסים אלו? מאמר זה מספק כמה טיפים וטריקים כיצד להשיג קישורים נכנסים לאתר באיכות גבוהה כדי שהאתר שלכם יוכל להתחיל לטפס במעלה הדירוג במנועי החיפוש!

איך להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם

ישנן מספר דרכים להשיג קישורים נכנסים לאתר. האחת היא לפנות לבעלי אתרים אחרים ולשאול אם הם יקשרו לאתר שלך. ניתן לעשות זאת על ידי שליחת אימייל או השארת הערות בפוסטים בבלוג שלהם (אם הם מאפשרים זאת).

דרך נוספת היא ליצור תוכן מעולה שאנשים אחרים ירצו לקשר אליו. זה יכול להיות פוסט בבלוג, אינפוגרפיקה, או אפילו סתם אתר מעוצב היטב. אם אתם יוצרים משהו שהוא באמת מדהים, אנשים ירצו לשתף אותו, וזה אומר לקבל קישורים נכנסים.

לבסוף, אתם יכול להשתמש במדיה חברתית כדי לקדם את התוכן שלכם ולגרום לאנשים לדבר עליו. אם אנשים משתפים את הדברים שלכם בטוויטר או בפייסבוק, זה סימן טוב שהם אוהבים את זה וחושבים שכדאי לקשר אליהם.

קבלת קישורים נכנסים לאתר יכול להיות תהליך מעט איטי, אבל זה שווה את זה אם אתם רציניים לגבי שיפור ה-SEO של האתר שלכם. רק זכרו ליצור תוכן נהדר, לפנות לבעלי אתרים אחרים ולהשתמש במדיה חברתית כדי להעביר את הבשורה, ותתחילו לראות את הקישורים הנכנסים האלה מתחילים להכנס.

הסוגים השונים של קישורים נכנסים לאתר שלכם

ישנם סוגים רבים ושונים של קישורים נכנסים שאתם יכולים להשיג עבור האתר שלכם. להלן כמה מהסוגים הפופולריים והיעילים ביותר של קישורים נכנסים:

פוסטים אורחים

אחת הדרכים הטובות להשיג קישורים נכנסים באיכות גבוהה היא לכתוב פוסט אורח עבור אתרים אחרים בתעשייה שלכם. כשאתם מפרסמים פוסט אורח, אתם בדרך כלל כוללים קישור חזרה לאתר האינטרנט שלכם בביוגרפיה של המחבר. זוהי דרך מצוינת לקבל חשיפה לאתר האינטרנט שלכם תוך בניית תיק קישורים נכנסים שלכם.

אתרי אינדקס

דרך טובה נוספת להשיג קישורים נכנסים לאתר היא להגיש את האתר שלכם לאתרי אינדקס. יש הרבה אינדקסים שבהם תוכלו להעלות את האתר שלכם בחינם (או תמורת תשלום מינימלי). זוהי דרך מצוינת להשיג קישורים נכנסים קלים ולעזור לשפר את הנראות של האתר שלכם במנועי החיפוש.

דפי משאבים

דפי משאבים הם דרך מצוינת להשיג קישורים נכנסים בעלי ערך מאתרים איכותיים. דף משאבים הוא פשוט דף באתר המפרט משאבים מועילים בנושא מסוים. אם יש לכם משהו בעל ערך לתרום, אתם יכולים לנסות לפנות לאתרים שיש להם דפי משאבים ולראות אם הם יוסיפו את המשאב שלכם.

אינפוגרפיקה

אינפוגרפיקה היא דרך מצוינת לגרום לאנשים לקשר לאתר שלכם. אנשים אוהבים לשתף אינפוגרפיקות מכיוון שהם מושכים ויזואלית ולעתים קרובות מכילים מידע בעל ערך. אם תיצרו אינפוגרפיקה איכותית, יש סיכוי טוב שאנשים ירצו לשתף אותה ולקשר אליה מאתרי האינטרנט שלהם.

תגובות בבלוג

הערות בבלוג יכולות להיות דרך מצוינת להשיג קישורים נכנסים לאתר שלכם, אבל אתם צריך להיות זהירים עם האסטרטגיה הזו. הערות ספאמיות שברור שפשוט נועדו לקבל קישור נכנס לא רק יימחקו, אלא הן עלולות גם לגרום לכם להיחסם לחלוטין מהאתר. אם תבחרו להשאיר תגובות בבלוגים, ודאו שהן מתחשבות ומוסיפות ערך לדיון.

שיטה למציאת קישורים נכנסים מהמתחרים שלכם

אתם יכולים לנתח את פרופילי הקישורים של המתחרים שלכם עם כלים כמו Ahrefs או Semrush. בצעו את השלבים הבאים כדי לגלות כיצד לעשות זאת עם Ahrefs!

שלב 1: חפשו מתחרים שיש להם תוכן דומה או מיקוד למילות מפתח דומות. נניח שאנו ממקדים למילת המפתח: ‘בניית אתרים’

שלב 2: השתמשו ב-Arefs כדי לבדוק אילו אתרים מקשרים למתחרים שלכם. בטאב ‘site explorer’ בחלק העליון של הדף, חפשו על ידי הקלדת שם הדומיין של האתר של המתחרה שלכם. עברו לקטע Backlink profile” ולאחר מכן לחצו על ‘Backlinks’.

שלב 3: אתם יכולים להגדיר את סוג הקישור כ- ‘Dofollow’ כדי למיין רק קישורים נכנסים שהם Dofollow. יתר על כן, אתם יכולים למיין גם עבור פלטפורמות ושפות ספציפיות. זה יעזור אם אתם רוצים רק קישורים נכנסים מאתרים בשפות ספציפיות, או רק מפלטפורמות ספציפיות כגון בלוגים או אתרי מסחר אלקטרוני.

שלב 4: ניתן לייצא ולשמור את רשימת הקישורים הנכנסים כקובץ אקסל, ולאחר מכן תוכלו למיין ולסנן לפי רצונכם. לבסוף, בחרו את האתרים שאתם אתם רוצים ליצור קשר ולנסות לקבל מהם קישור.

ביצוע שלבים אלו יספק לך פרופילים מלאים של קישורים נכנסים עבור כל הדומיין או הדפים שאותם אתם מחפשים.

האם עלי לבנות קישורים נכנסים עבור דף הבית או פוסט בבלוג, או שניהם?

אם אתם רוצים להגדיל את סמכות הדומיין של האתר שלכם, עליכם לבנות קישורים נכנסים לדף הבית שלכם. עם זאת, אם אתם רוצים להגביר את סמכות הדף שלכם, עליכם לבנות קישורים נכנסים לדף שלכם.

אם אתם עדיין לא בטוחים מה בדיוק אתם רוצים לעשות, אז בניית קישורים נכנסים לדף הבית היא האסטרטגיה הטובה ביותר. מכיוון שכאשר אתם מגדילים את סמכות הדומיין של האתר שלכם, הדפים הפנימיים מקבלים גם את הסמכות. לדוגמה, כמה דפי ויקיפדיה, שאין להם קישורים נכנסים, עדיין מדורגים בראש, רק בגלל סמכות הדומיין שלהם.

מנקודת המבט של מנוע החיפוש, כל דף אינטרנט באתר שלכם הוא ייחודי

אבל יש הבדל רב בין דף הבית לדפים/פוסטים אחרים. דף הבית שלכם הוא העמוד הראשי של האתר שלכם בעוד שפוסטים בבלוג מזינים תוכן ספציפי של ביטויים ונושאים לקהל שלכם.

קישור המפנה לדף הבית שלכם יגביר את סמכות האתר שלכם בעוד קישורים נכנסים לפוסט בבלוג שלכם ישפרו את תוצאות החיפוש במנועי החיפוש.

עליכם להשתמש בטקטיקות שונות של בניית קישורים נכנסים עבור פוסטים בדף הבית ובבלוג:

  • לדף הבית – הגשת האתר לאינדקסים עסקיים, יצירת פרופילים באתרים עם סמכות גבוהה, תרומות, הודעות לעיתונות, קישורי כותרת תחתונה וכו’.
  • לפוסטים בבלוג – פרסום מאמרי אורח, פרסום ממומן, Social bookmarks, web 2.0, PBN וכו’.

כיצד ואיפה אני מחיל קישורים נכנסים באתר שלי?

אתם לא יוצרים קישורים נכנסים באתר שלכם. קישורים נכנסים הם חלק מתהליך קידום אתר אורגני (SEO) מחוץ לאתר שלכם. פירוש הדבר הוא שאתם לא עובדים באתר שלכם. במקום זאת אתם יוצרים קישורים באתרים אחרים הקשורים לנישה שלכם שמפנים קישור לאתר שלכם.

באתר שלכם אתם יכולים ליצור שני סוגים של קישורים:

קישור פנימי – קישור המפנה לדף אחר באתר שלך.

קישור יוצא – כשאתה רוצה להוציא קישור לאתר אחר, אתה משתמש בקישור יוצא שנמצא בדף באתר שלך ומפנה לאתר אחר.

סיכום

ישנן דרכים רבות להשיג קישורים נכנסים טובים לאתר שלכם. עם זאת, הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהקישורים הנכנסים מגיעים מאתרים איכותיים. אחרת, הם לא יהיו יעילים לעזור לך לשפר את דירוגי מנוע החיפוש שלכם.

אתם יכול למצוא אתרים באיכות גבוהה על ידי חיפוש בגוגל או על ידי בקשות מבעלי אתרים אחרים להמלצות. לאחר שמצאתם כמה אתרים טובים, תוכלו להתחיל לעבוד על בניית מערכות יחסים איתם כדי שתוכלו לקבל מהם קישורים נכנסים בעלי ערך.

קטגוריה:

שתפו אותי:

אולי תאהבו גם
Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0